Kedime Nasıl Kilo Aldırabilirim?

NehirC

Kedime nasıl kilo aldırabilirim?

5 CEVAP

zeynepgurgen

Kedinizin bilgilerini, nelerle beslendiğini belirtin ki yardımcı olunabilinsin. :)

Zeusisthecat

cinsiyeti ne ırkı ne ? bunları söylerseniz daha çok yardımcı olabilirim.

NehirC

2 yaşında dişi Scottish fold. Şu an Orijen yiyor.

Marlo

Gimcat vitaminlerle destekleyin..içeriği sağlam et yaş mama verin..çok zayıf değilse de bence kilolu olmasından daha iyi değilmi zayıf olması?? Uyu o yastık gibi gördüğümüz kedilerden karaciğer yağlanması çıkıyor sonra problemler oluyor

NehirC

Yukarıdan bakınca karnı içine çökmüş gibi duruyor. Vet normal dedi ama ben normal olduğunu düşünmüyorum. İnternetten baktığımda zayıf olarak gözüküyor zaten. Normal ya da hafif kilolu olmasını tercih ederim açıkçası. Zaten eskiden böyle değildi son 1-2 ay içerisinde baya kilo verdi. :(