Yavru Kedi İçin Mama

perymel

2 aylık yavru kedi için hangi mamayı tercih etmeliyim? Çoğu kişi Proplan ve RoyalCanin sanıldığı kadar iyi değil diyor.

4 CEVAP

IIREMMM

Biz de yavruyken belli bir dönem proplan kullanmıştık bir sıkıntı yaşamadık ama N&D kitten falan da deneyebilirsiniz bence hills de çok çok başarılı değil en azından yetişkin kediler için olan versiyonu, emin değilseniz bir de veterinerinizden fikir alın bence

Palyaco

Yavru kedide exclusion natures verty veya sanabella kitten tavsiyemdir

Ozlemcakil

Kediniz beyaz galiba protein yuklemek alerjiye neden oluyor yuksek segment alirsaniz rotasyon oneririm acana first feastle buyudu kizlarim bu arada

perymel

hills ya da n&d kullanmayı düşünüyorum