Felicia Mama Kullanmış Olan Var Mı?

Asyakbdy

Merhabalaar, sanırsam bu mama yeni bir mama. Genelde olumlu yorumlar okudum, fiyatı da epey hesaplı. Kullanan var mıdır? Nasıl sizce? Çook teşekkür ediyorum simdiden

10 CEVAP

SelinTuksal

Felicia yeni değil. Fiyatına göre iyi sayılır, ama kötü.

Brit premium mu felicia mı ?

Heathcliff

Felicia = Bonacibo orta-iyi kategorisinde kullanılabilir mama.

MinelG

Ben bir ara kullanmıştım dışkısında ya da tüylerinde bir zararını görmedim aksine tüyleri icin iyi geldi diyebilirim taurin miktarıda yanlış hatırlamıyorsam 2000 di ya bu cok iyi bir şey ama mamaların zararı ilerki zamanlarda belli olduğu icin sağlıklı ya da sağlıksız demem doğru olmaz :)

pisipisi123

Tartışmasız Brit Care. Premium değil. :)

toffy_the_cat

Brit Premium.Mavş paket olan.BritCare kadar olmasa da feliciadan iyi brit premium

Asyakbdy

Çok yorum bulamadığımdan yeni olduğunu düşünmüştüm. Teşekkürler

Montana35

Bence Felicia gayet başarılı bir mama ben kedimde 1 yıla yakındır kullanıyorum veterinerimin tavsiyesi üzerine düşük tahıllı ve tüğ dökülmesi sorununu çözmesi için önerdi aldım ve gayette memnun kaldım tavsiye ederim.fiyatıda çok uygun bence.

ben kullanıyorum gayet memnunum bir kaç siteden aldım daha önce en son aldıgım site petcanlar.com sitelerinde indirim mevcut kapıda ödeme ile almıştım bayram zamanı

merveaydar

ben kedimi sahiplendiğimde 3 buçuk aylıktı, dişi bir iran kedisi, tüyleri çok cansızdı. felicia hipoalerjenik mamayla besleniyor üç haftadır ve tüylerinde çok belirgin bir gürleşme ve uzama oldu bu süre içinde. üstelik hesaplı da. kesinlikle öneriyorum.