Tavşana Ne Zaman Tuvalet Eğitimi Verilir ?

Sude_Naz

Yavru tavşan alıcam tuvalet eğitimini ne zaman verebilirim ?

4 CEVAP

anfrenee

Tavsanlara lavabo egitimi vermek cok zordur veyerinere felan sorsaniz daha iyi olur ama bir yere lavabosunu yaptimi hep oraya yapiyor biraz sıkıntı olabilir :)

Batmaaan

Bizde doğuştan eğitimi olan bi tavşan vardı.. ama cinsinin özelliği oydu aynı zamanda büyümüyodu da. Tavşana eğitim verilebiliceğini sanmıyorum

Anonymus827062

Tavşan ev hayvanı değil ki bırakın wc eğitimini. Onun için bir bahçe ve iyi bir kulübe olması gerekir tavşanın ev içerisinde işi yok olamaz da zaten onun doğasına aykırı. Benim bu sekilde anlattığım gibi müsait yerim vardı baktım yıllar önce bir çiftten on yedi adet tavşan yetiştirip buyuttum. Tavşan bakımı o kadar basit değil. Onun temizligi çok önemli. Onların diskilari kedi kopege de benzemez. Hem ağır kokar hem her yeri mahveder. O bir kemirgen unutma;)

guineapigela

bence veterinere sormanız en iyisi anfrenee nin dediği gibi tuvalet eğitimi zordur benimki çabucak alıytığı için biz pek biyey yapmadık