Kedi Öğünü (Acil)

Zeusisthecat

Merhabalar Oğlum Zeus için yemek programı hazırlamak istiyorum ama şu ana kadar hep mama kabı önünde oluyordu nasıl yapacağımı bilemedim.
2 yaşına yeni girdi cinsiyeti erkek 2-2.5 kilo civarlarında bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

6 CEVAP

eymensen

2 yaşında bi erkek için kilosu çok az değil mi 2.5 ? Yanlışınız olmasın benm kedim 9 aylık yaklaşık 5 kilo

deniz_berkan

kedim 8 aylık ve 5 kilo .. 2 yaşında bir kedi için bana göre açııkçası çok zayıf geldi... tabiki yapısıyla alakalı bir durum ama bu kilo genede çok az sanki... haftada 2-3 kez yaş mama konserve verebilirsiniz ( gimcat-schesir-saphhire -naturea markaları olabilir )

eymensen

2 yaşında bi erkek için kilosu çok az değil mi 2.5 ? Yanlışınız olmasın benm kedim 9 aylık yaklaşık 5 kilo

Zeusisthecat

ne yazık ki çok zayıf o yüzden program istiyorum :(

Zeusisthecat

gerçi yok yanlışım varmış şimdi baktımda 3.5 olacaktı

Batmaaan

Hangi mamayı kullanıyorsunuz?