Kedim Ağlıyor

Busra_12

kedim akşamları ağlarmışçasına yanıma gelip miyavlıyor. üniversite sınavına hazırlandığım için onunla çok fazla oynayamıyorum . bu şekilde miyavlamasının sebebi ne olabilir ? oyun mu oynamak istiyor yoksa bir rahatsızlığımı var anlayamıyorum

5 CEVAP

Sutunannesi

Aynısını kendi kedimde yapıyor. Ağlıyormuş gibi sesler çıkartıp etrafta dolaşıyor. Bende üniversite sınavına hazırlanıyorum okul ders va derken evde olduğum süreçte onunla yeteri kadar ilgilenemiyorum. Ben ilgisizlikten yaptıklarını düşünüyorum sonuçta canları sıkılıyor tek başlarına da oynamak istemiyorlar :(

eltarcin

Kaç aylık?

Mariana

son zamanlarda benim kedimde aynı şekilde ilgilenemediğim için ağlamaklı sesler çıkarıyor kesinlikle kızgınlıkla alakalı değil, bende dersler okul derken eskisi kadar oyunlar oynamadım onunla

eltarcin

4 aylık tam kızgınlığa başlama dönemi. Buna artı olarak sizin onunla ilgilenmemeniz ve oyun oynamamanız da etki ediyor olabilir.

Busra_12

4 aylık