Kedim Yaş Mama Yerken Kafasına Bulaştırdı Lekeyi Nasıl Çıkartabilirim?

Kamilmutlu

Başlıkta da yazdığım gibi yaş mama yerken kafasına bulaştı çok kötü görünüyor ne yapmam lazım?

3 CEVAP

IIREMMM

kesinlikle tamamen yıkamayın kafasını çünkü kulağına su kaçabilir daha büyük sorunlara sebep olabilir zaten kedilerin kafa kısımları yıkanmaz, bir pamuğu suyla ıslatıp silebilirsiniz kafasını ya da crystalin gibi bir bakım solüsyonunu pamuğa sıkıp yavaşça silebilirsiniz

Kamilmutlu

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim dediğinizi yapıcam inşallah geçer.

IIREMMM

rica ederim ne demek :) umarım geçmiştir