Kedi Tüy Dökümü

Eskiyamm

Beyaz erkek kedim kaç aydır çok fazla tüy döküyor Royal canin kullanıyoruz acaba mamadan mi dökülüyor anlamadık farklı bı mama önerebilir misiniz

2 CEVAP

Okan3439

Mevsimsel dökülmedir muhtemelen royal canin bence hiç iyi bir mama değil en azından proplan derma deneyebilirsiniz aynı segmentte ben orijen six fish kullanıyorum kedime çok iyi geldi tüyleri vs farkı gördüm bazı kedilere iyi gelmeyebiliyormuş
Orijen, acana,nd bu mamalar temiz içerikli bütçeniz yetiyorsa tavsiye ederim

Eskiyamm

Peki teşekkür ederim aslında hils veya ndye geçmeyi düşünüyorum