Oğlumuza Eş Arıyoruz☺️☺️☺️☺️

Marlo

1 yasında erkek arkadaşımın kedisi..Antalya

10 CEVAP

zeynepgurgen

Seri üretimde olan bağzı 'hayvansever'ler de mevcut burada. Onlarla iletişime geçin tuhaf ve acayip olmayan cevaplar almak için.

Anonymus827062

Marlo ciftestirme ile ilgili cevaplara burada yer bulamazsın. Farklı tuhaf ve acayip cevaplarla karsilasirsin

JIJOCAN

Sahiplenmek için mi? Yoksa sadece çiftleştirmek için mi? Bu nasıl bir soru olmuş?

YasaYasa

Illa cins mi olmasi gerekiyor

YasaYasa

Yoksa normal bir ev kediside olabilir mi

Marlo

Bu soru değil tabiki çiftleşmek için...

Marlo

Sorayım ama cinsdir muhtemelen...antalya da yaşayan bi arkadasım un kedisi

Marlo

Hakkaten nie böyle çok acaip bişey söylemişim gibi algılama sorunu yaşayan arkadaşlar var anlamadım ben sadece arkadaşıma yardımcı olmak istedim kedi evde sürekli çiş ve dıskısını her yere yapmaya başlamış acil çiftleştirmem lazım dedi bende bi siteye yazayım dedim yardımcı olmak için

Amedsoner

Çiftleştirmek geçici çözüm. Özelikle dişiler yavrular insan eliyle yuvalandirildiktan sonra tekrar kızgınlığa girip yeniden yavrulama istiyorlar. İlk doğumda az yavru olsa da bakıma muhtaç yeni yavrular elde etmek size zarar verebilir. Çünkü bunları yuvalandirmak takibini yapmak çok zor. Sizin sevdiğiniz kadar sever mi bakar mı kaygısı yaşarsınız. Hem sokakta bakıma muhtaç onlarca yavru varken yeni yavru uretmemenizi tavsiye ederim. En temiz kısırlaştırmak. Diğer idrar koku vs dertlerden hızlıca kurtulursunuz.

pisicikpisicik

her kızgınlığa girişte bağırır,evden kaçma eyilimi gösterir,idrarını her yere püskürtür,tek çözüm kısırlaştırmak,sakinleşip evinde oturur