Kedim Yemek Yemiyor

Lysine

Arkadaşlar kedim yemek yemeyi reddediyor 2 defa veterinere gittik tedavi uygulandı ama hala aynı iç parazit olabileceğini düşündük hatta onun içinde şuan tedavi uyguluyoruz ama hala düzelmedi yaş mama kuru mama farketmez hepsinin reddediyor artık ne yapacağımı şaşırdım tuvalete çıkmıyor şu 2 gündür böyle bir durum yaşayan varsa cevaplayabilir mi ayrıca iştahsızlık ve uyku hariç hiç bir belirtisi yok

2 CEVAP

Lilibeth

Kan tahlili yaptırdınız mı farklı bi rahatsızlığı olmasın, yemek yememesi daha da halsiz düşürür serum takviyesi yaptırın mutlaka. Aynı durumu yaşamıştık hastalığını teşhis edemedik birden yemekten kesilmişti, geç olmadan bi tahlil yaptırın. Tavuk suyu çorba yapıp yağsız tuzsuz vermeyi deneyin suyunu belki içecektir elden ayaktan düşmesin iyice

Lysine

Evet karaciğer enzimler yüksek çıktı serum takviyesi yapılıyor ve ayrıca tedavi uyguluyorlar inşallah düzene giricek oğlum azar azar yedirmeye çalışıyorum bende