Köpeğiö Çişini Yalıyor

ozlemckr

Bellada çişini yaptıktan sonra yalama sorunu başladı. hayır dememe rağmen gözden kacırdıgımda yine tekrarlıyor.acaba neyapmak lazım

4 CEVAP

turkuaz66

yalamasının sebebi çişini yanlış yere yaptığında ona güzel bi sopa atmanızdan kaynaklanıyor.

köpek: inş çişimi yaptığım için sahibim beni dövmez. neyse dur şu çişi yalıyım yokediyimde dayak yememeyi garantileyim.

köpekler agzınızada işese sakın kızmayın dövmeyin.

yapıcağınız tek şey köpek çişini kakasını ağzınızada yapsa aferin benim kızıma oyy sen çişinide mi yaparsın diye sevip poh pohlayıp ödül maması verin. ve çişi kakayı yemeden temizleyin. önce çişinin ve kakasının istediği yere yapmanın kötü bişey olmadığını öğreticeksiniz. buda köpekte yeme sorununu ortadan kaldırıcak. baktınız köpek yatağınıza işeyip kakasını yapıyor yada salonun ortasına ama ne çişini nede kakasını yiyor işte ozaman köpeğe uykudan uyandığında yada oyundan sonra sizin yapmasını istediğiniz yere götürüp oraya yapmasını sağlayın ve bu sefer ödül maması verip poh pohlayın.

bir dahada kakası ve çişini yanlış yere yaptığında onun üzeleceği bişey yapmayın bu sözlü dayakta olabilir. yanlış yaptığında temizleyin orayı ve 15dk ilgilenmeyin köpekle

ozlemckr

Bella 8aylık bu surectede iki tane ev degıstırdık çişini balkons yada dısarı yapması gerektıgınıde hep kendı kendıne öğrendı yanlıs yere yaptıgı zamanlardada güzel bir sopa atma eylemi hiç olmadı.şiddetin herturlusu kötü.doğru yere yaptıgı halde aferinden başka birsey denmediği halde yalama eğiliminde

turkuaz66

kaka yeme sorununa bir sürü neden yazılabilir ama çiş yeme kesinlikle sözlü veye normal şiddette dayalıdır. belki siz değil ama evdeki diğer bireylerden biri sözlü veya normal şiddet uygulamış olmasın

ozlemckr

Bazı sitelerde demir eksıklıgı olabılecegıde yazılmıs.ahh ahh daha özenli davranırım artık napayım bide 8aylık oldu periyodık donemleride yaklastı ben her huysuzlugunu yanlıs hareketını ona yoruluyorum halleri var kızımın die:) sanmıyorum ama artık alacaz gönlünü