Çok Acil Lütfen Kedimin Göz Perdesine Bakar Mısınız

Arkadaşlar kedimin gözleri böyle oldu veterinere götürdüm bir şey değil bu geçer bronşitte demişti ne olur bakar mısınız küçük bi ilçedeyim başka bir veterinerde yok

7 CEVAP

IIREMMM

rica ederim ne demek, inşallah kısa sürede çözülür ve ciddi bir durum değildir :) eğer ulaşırsanız Gizem hanım ve Talat bey çok yardımcı olur diye düşünüyorum, yüz yüze göremeseler de fotoğraftan belki bir öneri yapabilirler ya da durumun ciddiyetini değerlendirebilirler

IIREMMM

ayy kıyamamm :( veteriner sebebine bronşit mi dedi pek bir bağlantı kuramadım ama ilçenizin veterinerlik fakültesi varsa bir de oraya mı sorsanız acaba, görme durumunda bir sıkıntı falan var mı ? ben Ankaradayım ama EPH veteriner kliniğinin(Atakent, Şht. Celal İşen Sk. NO:42, 06796 Etimesgut/Ankara) numarasını arayıp durumu anlatıp bir sorsanız mı daha iyi olur acaba son derece ilgililer kedimizi orada kısırlaştırmıştık sitede telefon numaraları da var gerekirse fotoğrafı da atarsınız

IIREMMM

belki de kendiliğinden düzelecek bir durumdur, endişelenmemeye çalışın ve bir fikir alın bence klinikten

Çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için 🙏🏼

aslihan_e

Bronşitse normal, viral hastalıklarda bağışıklıkları düşünce ortaya çıkıyor. Ayrıca iç parazit ilacını da ihmal etmeyin.

Hocam geçer mi peki bronşiti korkmam normal mi 🥹