4 Aylık Bir Beagle’ım Var Ve Koltukları Parçalıyor. Ne Yapabilirim?

Dışarı sık sık çıkıyoruz geziyoruz yoruluyoruz. Kemirmesi için oyuncakları da var. Peki bu koltuğu neden kemirdi? Bunu önlemek için ne yapabilirim? En kosa zamanda en kolay çözüm nedir? Aksi takdirde evdekileri ikna edemeyeceğim!?

2 CEVAP

Heathcliff

Evde olmadığınız zamanlarda kalacağı bir alan belirleyin köpeğinize bu büyük bir kafes olabilir kullanmadığınız boş bir oda veya ebeveyn banyosu vs olabilir.Siz evdeyken yapıyorsa köpek eğitimi hakkında yazılar okuyun bir köpek eğitmeninden fikir alın.

0543 934 1443 Gokhan Bey. Kendisi bir evcil hayvan terapistidir. Kopegimin ayrilik anksiyetisi sebebiyle evde tekken ortaligi dagitmasindan dolayi tanistik kendisiyle veterinerimizin tavsiyesi uzerine ve cok mutluyuz. Kendisine danisabilir, internette konuyla ilgili makaleleri okuyabilirsiniz.