Kedim Dişleriyle Dilini Isırıyor? Kırt Kırt Ses Çıkıyor Sebebi Sizce Ne Olabilir?

Nian

Tekir 9 aylık erkek kedim belli aralıklarda özellikle tüylerini temizlemeden ve temizledikten sonra dişlerini dilini ısırarak törpüler gib bir ses cıkartıyor. Diş gıcırdatması değil. Kıtırt kıtırt diye ses geliyor. Ağız kokusu yok, iştahı yerinde, salyası yok, uyku düzeni güzel.Fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

1 CEVAP

JIJOCAN

dilini temizlemeye çalşıyor olabilir?
daha önce hiç duymadım