Kedimizin İştahı Çok Kötü Mamasını Suyla Islatıp Enjektörle Versek Olur Mu?

Kediiaskk

Kedimizin kuru mamasını değiştirdik ama yemiyo iştahı bu aralar çok kötü mamasını suyla yumuşatıp enjektörle versek olur mu ?

8 CEVAP

gunosari

Mecbur kalmadıkça enjektörle mama vermeyin stres olur yavrucak.Kuru mamanın üzerine birazcık yaş mama karıştırıp verseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.

dilex

Kac aylik.bnm kedimde son zmnlrda az yio disi cikiomus meger

Bir problem olabilir durumunu gozlemleyin eger devam ederse veterinere goturun.istahsiz ise bu donem yas mama vermek bir alternatif olabilir.

yasement

Kuru olarak tek tek agzina da koyabilirsiniz. Tane boyutu kucukse, ya da kirip, hap yutturur gibi deneyin.

Kediiaskk

Biraz önce denedim 10 tane yutturdum yeni maması olduğu için fazla vermiyim dedim öneriniz için teşekkürler :)

Kediiaskk

Karıştırdık yemiyo ayrı ayrıda yemiyo mecbur enjektörle veriyoruz

Kediiaskk

7 8 aylık sizin kediniz kaç aylık

Kediiaskk

Yaş mama geçenlerde verdik sığıt etli ertesi gün kızarıklık oluştu kafasında