Kısırlaştırılmış Kedi, Yetişkin Kedi Maması Yiyebilir Mi?

Tuanabk

Internetten yanlışlıkla yetişkin kedi maması almışım onu iade edip kısırlastırılmış kedi maması mı almaliyım yoksa kedim aldığımı yiyebilir mi zaten ilk defa o markayı alıyorum denemek amaçlı almıştım

2 CEVAP

IIREMMM

kısırlaştırılmış mamadan devam edin, çünkü kısır kediler normal yetişkin maması yediklerinde uzun vadede idrar yolu problemleri vb. gibi problemler oluşabiliyor zaten kısır kedilerin ve yetişkin kedilerin enerji ihtiyaçları da farklıdır

Okan3439

Kilo alımı yapar çok fazla yoksa elinizde 2 3kg kadar sıkıntı olmaz