Yatağa Minik Çiş

Willy-Wonka

Merhaba arkadaşlar kedim yaklaşık 1,5 yaşında kısır erkek. Bugün yatağımı toplarken farkettim nevresimimin üstünde çok küçük bi sarı leke vardı kokladım çiş olduğunu düşünüyorum. Kedim yatağın üstünde benimle uyuyor hep acaba gece rüyasında/uyurken vs kaçırmış olabilir mi? Bilerek yaptığını düşünmüyorum çok küçük bi leke ve de böyle bi huyu yoktur asla.

2 CEVAP

Ozlemcakil

Idrar yollarinda bir sorun olabilir mi kumunu kontrol edin çisi parcali mi her zamanki gibi tek parvalar halinda buyuk top mu yada her zamanki kadar top adedi var mi

Willy-Wonka

Evet idrarını kontrol ettim bir bütün olarak yapıyor hiç parça parça değil. Özellikle tuvalete gittiğinde de dinliyorum bağırıyor mu diye ama hiç öyle bir şey duymadım