Kedimin Kolu Sürekli Kanıyor

ssuwude

Kedimin sol ön kolu dirsek yerinin biraz üstü ara sıra kanıyor sanırım yara var üstünü kaşıyıp kanatıyor, veterinere götürdüm görünürde bir yara yok dedi kendim baktım yine yok sadece eti görünüyor tüylerine kan bulasınca, hafif kızarık gibi icerisi dokundurtmuyor ama açık bir yara görünmüyor ben ne yapmalıyım batikonda sürüyorum tırnakları da uzun degil ama kasıyınca kanatıyor. İç dış parazitleri de yapılıyor düzenli. Yardımcı olursanız çok sevinirim çok titriyorum üstüne veterinerlere de güvenemiyorum

1 CEVAP

IIREMMM

bir de bir başka veterinere danışın bence tüylerden görünmüyor olabilir amahekimin o bölgeyi ufak da olsa tıraş edip bakması daha iyi olabilir gibi geldi, siz evde yapmayın ama tabiki :) bence bir başka veterinerden de görüş alın, durup dururken neden kanatır ben de bilemedim,bölgesel dökülme falan da var mı o kısımlarda? acaba mantar tarzı bir şey mi diye düşündüm ama bilemedim