Kediye Köpek Saldırdı

Sakizzz2

Evimizin önünde baktığımız kedimiz var yeni doğum yaptı 15 gün oluyor dün köpek saldırdı ön patisini kırılmış hataydayız deprem bölgesinde veteriner veya bir yere götürme imkanımız hiç yok yani ne yapabilir kırık patisi için bir fikri olan önerisi olan var mı

1 CEVAP

huqi

Maalesef veteriner'e getirmekten başka yapılacak bir şey yok. İnstagram'da ilan açın ya da twitter da, kliniğe aldırabilecek gönüllüler çıkabilir belki.
Bir de instagram da angelesfarm derneğine yazın çok güvenilir, iyi bir dernek belki yardım etmek isterler ya da ilanınızı paylaşırlar.