Orijen 6 Fish 6 Balıklı Tahılsız Kedi Maması

Masisko10

Bu mama hakkinda ne düsünüyorsunuz? acana pasificana kullanyorm bu mamaya geçmeyi düsünyorm. tavsiyesi olan var mı?

7 CEVAP

Pasifica dan memnunsanız eğer, bu bir tık iyisi. 3 ay kullandık ve bir sorun yaşamadık.

NehirC

Kedim bebekken kullanmıştım. Gayet iyi bir mama memnun kalmıştım. Balıklı olduğu için tüy dökülmesini de azaltıyor. :)

eltarcin

Orijen'in besin değerleri oldukça dengeli. Hem balık kediler için daha iyi tavuktan. Fark etmişsinizdir bütün yavru kedi mamaları tavuklu. Bazı kedilere ağır gelebiliyor tabii. Her kedi aynı değil. Size önerim tester istemeniz yönündedir. Hem onun sevip sevmeyeceğini, hem de ona iyi gelip gelmeyeceğini belirleyebilirsiniz.

kedilimadam

@eltarcin bugüne kadar kedilerimde tavuk alerjisi olmadı çok şükür ancak benim içime sinmiyor. Balığın onlar için çok daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Lohusalık dönemi geçtikten sonra 1.8kgliklerinden getirtip deneyeceğim. Her halükarda erkek kedim bayılacaktır, çünkü bugüne kadar önüne koyduğum hiçbir mamayı reddetmedi:))teşekkür ediyorum bilgilendirmeniz için.

Masisko10

Acana kullnıyoruz biz ama kedimde çok kaşıntı oluyo birde mantar o daha iyi mi gelir diye düsündüm

eltarcin

Orijen Acana'dan bir tık daha iyi. Zaten aynı üreticiden çıkıyorlar. Orijen "Six Fish" öneririm. Tabii kediden kediye değişir ama güzel bir mama. Tester isterseniz sizin için daha yararlı olur.

kedilimadam

Orijen Six Fish'i sütten yeni kesilmiş bebeklere verebilir miyiz? Ben şu an n&d tahılsız kitten kullanıyorum. Kedim doğum yapalı 3 hafta oldu. Ama bebekler sütten kesildiğinde mama değişikliğine gitmeyi düşünüyorum. Six Fish eğer bebekler için de uygun oluyorsa direkt Orijen'e geçiş yapacağım.