Tuvalet Problemi Önemli!!

Arkadaşlar 2.5 aylık kedim var tuvalet konusunda çok büyük sıkıntı yaşıyorum kendini temizlemiyor büyük tuvaletini yaptıktan sonra bacakları kuyruğu hep kaka oluyor bir kaç gündür de ishal olmuş beslenmesine çok dikkat etmeme rağmen sürekli kaçırıyor elimde peçeteyle koşmaktan yoruldum ne olur yardımcı olun kafayı yemek üzereyim 😔 poposu sürekli fotoğrafta ki gibi 😔

6 CEVAP

06MARS

Bu sürede biraz sabırlı olmanız gerekiyor daha çok küçük kakasını yaptığı zaman poposunu biraz ıslatın kendini temizlemek isteyecektir böyle böyle alışacaktır kaçmasıda normal ama ishal olması normal değil bence önceliğiniz ishali konusunda olmalı

sevevevalt

petshoptan toz probiyotik alıp mamasına katabilirsiniz her gün kakasını düzenler

sevevevalt

bir de mama olarak ne kullanıyorsunuz

@sevevevalt royal canin mother and baby mamasını kullanıyordum küçük taneli olandan bugün royal caninin kitten mamasını aldım ona geçeceğiz yavaş yavaş yarın veterinere de götüreceğim bakalım

@06mars ilk kedim tecrübesisin ve 2 haftadır bu durumu yaşamak beni çok yıprattı gerçekten 😔

Cemalchief

Mama degisimi ishal yapmis muhtemelen, veterinerden proplan forti flora ve ya baska probiyotik alin 1 hafta kullanin en az, longhair kedilerde bu sorun malesef 1 yasina kadar olur