Beslenme

Masisko10

Arkadaşlar kedime iki günde bir probiyotik yoğurt veriyorm iki yemek kaşığı dogru bir uygulama mi.normal de yemek istemiyo ama icine birazda seker karıstıryorum

1 CEVAP

ilkmssmz

Merhaba,
Şeker kedilere çok zararlı. Dişlerinin çürümesine ve obeziteye sebep oluyor. Hatta uzun vadede şeker hastalığına bile yol açabiliyor. Yoğurt ben de veriyorum haftada 2 kere. Ama probiyotik konusunda bir yorum yapamayacağım kakası yumuşak ise ishale yol açabilir belki bağırsakları çalıştırdığından.