Kıskrlaştırılmış Kediler İçin Light Mama Hemen Kullanılmalı Mı

Sszeb

Dün erkek kedimi kısırlaştırdım bulunduğum ilçede kısırlaştırılmış kedi maması olmadığı için internetten sipariş verdim ancak bir haftada geliyormuş bu süre zarfında normal mama versem bi sıkıntı olur mu

2 CEVAP

SelinTuksal

evde mama yapın? (yanlız tarif konusunda topu @Feronia'ya atıyorum. Ezgiden isteyin tarifi...)

muffincatt

bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum bize veteriner kısırlaştırdığımızda bir iki hafta kadar normal kullandıgı mamaya devam edebileceğini bir sıkıntı olmayacağını söylemişti normal mamasına devam edin mama alana kadar bir sorun olmaz :)