Ev Kazalari

Adolin

Merhaba kedim bugün gardrop un üzerinden arkasındaki boşluğa düştü çıkmak için baya uğraştı arka pati tırnaklarının ortadaki tırnakları kanadı şuan hafif topalliyor acaba sorun sadece tırnakta olduğu için topallıyor olabilirmi yoksa ciddi birşey olabilirmi keyfi iyi yiyip içiyor arka patisine tam basamıyor endişe ediyorum ne yapmalıyım teşekkürler .

1 CEVAP

sevevevalt

4 ayak üstüne düşemediği için bacaklarinda zedelenme olabilir sabahta topalliyorsa veterinere goturursunuz bacagini sarabilirler belki