Kedi Kısırlaştırma

BilalBayram

Arkadaşlar selamlar herkese benim dişi bir kedim var kızgınlık dönemine girdi bu demek oluyoki kısırlaştırmam lazım fakat ücretler bütçemi aşıyor. kedim yaklaşık 9 aylık 2.5- 3 aylık civari iken sahiplenmistim o zamanlar kısırlaştırma ücreti makul gelmisti fakat suan fiyatlara bakmamla şok oldum 2.300 tl gibi bir fiyat istiyorlar bunun yaklaşık 1000 tl gibi bi kismini karsilayabiliyorum İstanbul Esenlerde yaşıyorum eğer bütçe olarak yardımcı olabilecek " dilerse beraber gideriz kısırlaştırmaya " her türlü yardima açığım veya veteriner olupta yardimci olabilecek varsa falan lütfen yardımcı olmanizi istiyorum 🙏

2 CEVAP

BilalBayram

Güncel

Renklipati

Selam mesajınızı şimdi gördüm uzun zamandır girmiyordum merak ettim kısırlaştırma işlemi oldumu yardımcı olacak birileri çıktımı