Sanicat Kedi Kumu

Arkadaşlar daha önce kedilerime Lindocat isimli bentonit kedi kumunu kullanıyordum. Fakat patilerinde soyulma olduğunu fark edince değiştirmek istedim. Sanicat superplus lavanta ve portakal kokulu bentonit kum siparişi verdim. Daha önce bu kumu kullanan varsa fikirlerini alabilir miyim? Memnun kaldınız mı ya da patilerinde soyulma gibi problem yaşayanlar oldu mu? Kokuyu kapatma ve topaklaşma durumu nasıl?

8 CEVAP

Daha çok marsilya sabun kokulu kullanıp ondan memnun olan var sanırım kokusu zamanla çokta fazla olmuyor açık tuvalet ise kişiye göre değişebilir tabi ki ama 1 senedir kullanıyorum eve sinen koku sadece sabun ya da hiç gelmiyor ama kötü koku yok asla. Sanicat kullanıyoruz bizde çok sık temizlememek bide topaklaşmış kuma sert davranmamak lazım alıp birazda temiz kum dökülsün diye sallayınca parçalanıyor azcık :) Birde kum sert olduğu için soyulma normaldir bence ben arada bir az miktarda hindistan cevizi yağı ile masaj yapıyorum patilerine beslesin diye

Hindistan cevizi yağıyla masaj güzel fikir kesinlikle denemem lazım. Teşekkür ederim cevabınız için :)

Reyaura

********** kumu aldim hic sevmedim çok ovulmesine ragmen. Bende merak ediyorum iyiyse bende sipariş vericegim.

SelinTuksal

Sanicat marsilya sabunlu bana göre ********* incetaneliden sonra en iyi kjmlardan biri. (Tabi asıl en iyisi everclean)

Benim kedim *********nin kalin tanelisinden yani yeni doktugumde kuma girince cildiriyo kaziyo da kaziyo kumu bende deniyecegim sanicat i

iselas

Sanicat Marsilya sabunlu olanı 1 yıldır kullanıyorum.Arkadaşlarında dediği gibi kumu temizlerken topakları sallamadığınız ve kum seviyesini yüksek tuttuğunuz sürece rahatça kullanabilirsiniz.Sabun kokusundan başka bir koku alamazsınız hatta kediniz bile sabun kokabilir :) Everclean çok iyi ama çok pahalı geliyor bana o yüzden sanicat kullanıyorum en iyisi değil tabi ama fiyata göre en iyi diyebiliriz

Sanicat marsilya sabunlu kum gerçekten çok güzel tavsiye ederim sadece ince taneli almanız daha kullanışlı olacaktır kalın taneli olan topaklanma da başarısız geldi bana :)

Önerilerinizi dikkate alacağım. Sanırım bir sonraki kum kesinlikle marsilya sabunlu olan olacak :) Teşekkür ederim cevaplarınız için :)