Sosyal Medyada Yapılan Çekilişlere Dikkat

dilanbulent

Instagram'da bir sayfa çekiliş yapıyordu. Kazanan kişiye evcil hayvanının bir fotoğrafından yastık yapıp hediye edeceklerdi ve ben kazandım. Gelen yastığı da fotoğraflarda görüyorsunuz :D Yani herhalde bedava yolladıkları için böyle özensiz bir şey yaptılar çünkü 50 kuruş isteseler vermem o derece kötü bir sonuçla karşılaştım. Hayatım boyunca bunu unutmayacağım :) Kötü ama çok gülüyorum bu yastığa her seferinde. Sırf komik diye atmadım.

Belki biraz tebessüm ederiz diye paylaşmak istedim bunu. Sizin de başınıza böyle bir şey geldiyse anlatın biraz tebessüm edelim.

11 CEVAP

simbakedi

ikinci fotoğraftaki karşılaştırmaya kahkaha attım hahhaksjldaskjdhsakjh kötü ama komik olmuş keşke ben de kazansam bir dahakine lkasjdksajhdksajhdsad

MrCaju

😃😃😃

dilanbulent

@simbakedi emin olun bilerek komik bir şey yaptırmak istesem bu kadarını yaptıramazdım hkadfhmahlmdk paketi açtığımda kahkahayı patlattım zaten. Bedava ürün yolluyoruz diye böyle rezil bir şey yollamışlar, allahtan para vermedim diye güldüm geçtim ama para versem hakkımı helal etmezdim.

halcyonx

Çok güldüm 😂😂😂 Yavrumun bakışa bak

Ninasmom

Ben beğendim nedense.

junie

Asdsakfddaskf gördükçe güleceğiniz komik bi anı olmuş siteyi de söyleyin de yanlışlıkla yaptırmayalım bari

dilanbulent

Hayaller ve hayatlar gibi oldu :D Zaten para verdiğim bir şey değildi ama insan yine de iyi bir şey bekliyor. Herhalde çekilişten dolayı bedava yolladıkları için bu kadar özenmediler :)

enopro12

Gri kediyle benziyord:)

Minminik

Ben begendim acikcasi komik algim farkli galiba ;)
Birde bu cekilisler genelde hep yalandan eşe dosta cikar hediye yollanmaz yine iyi size cikmis

Minminik

Ben begendim acikcasi komik algim farkli galiba ;)
Birde bu cekilisler genelde hep yalandan eşe dosta cikar hediye yollanmaz yine iyi size cikmis

selinay41

bu ne ahshahhaha