Barınağa Bırakılacaklar,Çok Acil

Cook

2 CEVAP

IIREMMM

yaaaa kıyamammm kuzuma :( ayy çok acil bir durumsa bu ilanı instagramda ardanınpatileri sayfasına atabilir misiniz hatta bana bilgi verirseniz ben bile gönderebilirim, güvenilir ve yüksek takipçili bir sayfa, tel/sineklik ve takip şartıyla sahiplendirme yapıyorlar biz de bir yakınımızın kedisini onlar aracılığıyla sahiplendirmiştik ve son derece hızlı olmuştu aciliyeti olduğunu söylerseniz belki daha kolay bulunur, bir de petlebinin yuva arayanlar kısmına da atın mutlaka orada da çok kişi görür soru-cevap kısmına nazaran ,bir an önce güzel bir yuva bulalım, ben de paylaşırım çevremle

Cook

Atayım çok teşekkürler.Petlebide,sahibindende,twitter ve instagramda birçok sayfada var ilanları.Maleser 1 tane düzgün dönüş olmadı.