Kedimin Dışkısı Çok Aşırı Kokuyor

PetQuenn

KEDİMİN DIŞKISI ÇOK AŞIRI KÖTÜ KOKUYOR VE HERYERİ BU KOKU SARIYOR. Ne yapabiliriz

9 CEVAP

Cennet29

Tuvaleti havalandırması olan bir yere koymanızı tavsiye ederim banyo gibi mesela. Ben daha önce koridorda saklıyodum ev leş gibi kokuyodu banyoya alınca koku kesilmişti. Genelde yedikleri mamadan koku kötü olabiliyor değişince düzeliyor hangi mamayı kullanıyorsunuz. Çok sık mama değişmekte zararlı ne kdr süredir bu mamayı yiyor? Eğer bi kaç ay geçtiyse yeni mamaya kademeli şekilde geçebilirsiniz

Minminik

Aktif karbonlu active clean tarzi seyler alip bolca kumuna dokun

Ozlemcakil

Kuma sakin kokmasin diye parfum filan eklemeyin yas mama ya da yan urun vermezseniz iyi olur , ic dis parazit hap zamanlari gecikmiyor degil mi?

Ozlemcakil

Bi de genelde guzel kokmaz zaten ama kokulu urunlerle bastirmaya calisirsaniz o kucucuk cigerleri kabul etmeyebilir alerji olup mahfoluyorlar

inciozdel

Beslenme değişikliği etkilemiş olabilir, fazla yaş mama tukettiyse ya da Kuru maması degistiyse böyle olabiliyor diye biliyorum

mehtapkaplan

Acana - Pasifica kullanıyorum mesela dışkı kokusu çok kötü. Protein fazlası mamalarda bu şekilde koku yapıyor. Kokuyu iyi tutan kumda kullanabilirsiniz. (eğer mama iyi değiştirmek istemiyosanız)

Minminik

Aktif karbonlu active clean tarzi seyler alip bolca kumuna dokun

Ahraz

Yarığı mamadan kaynaklı olabilir

Ahraz

Yedigi mamadan kaynaklı olabilir