Provet Struvite Mama Kullanan Var Mı

Elifgumuss

Arkadaşlar kedimin idrar yolunda kristalleşme var ve tedavisi devam ediyor hills cd yemedi Royal canin so denedik onu severek yiyor fakat bu mamayı da çok duydum kullanıp memnun olan tedaviye olumlu yanıt alan var mı acaba?

3 CEVAP

Ben de merak ediyorum , kullanıp fayda gören var mı acaba? Bu markaya nette araştırırken rast gelmiştim... Ben de Royal canin s/o kullanıyorum...

Elifgumuss

Değerlere bakılınca protein oranı çok daha düşük diğer üriner mamalara göre bu yüzden geçmek istiyorum açıkçası ona birazda

dilanbulent

Yani bu mamayı kullanmadım ama eğer Royal Canin'in Urinary S/O mamasından memnunsanız sırf denemek için değiştirmenize gerek yok. Zaten kediniz hasta ve tedavisi devam ediyor, eğer alacağınız mamayı beğenmezse veya mama kedinize iyi gelmezse boş yere yorarsınız kediyi. Eğer Royal Canin'den memnunsanız ve tedavi olumlu bir şekilde ilerliyorsa bence hiç gerek yok farklı bir mama denemeye.