Kızgınlık Dönemi

servi

8 aylık olan dişi kedim 2 gün önce kızgınlığa girdi ve gün geçtikçe daha da bağırıyor, bana sürtünerek poposunu kaldırıyor,sesler çıkarıyor. Onu öyle gördükçe üzülüyorum çiftleşmesini istiyorum fakat sağlıklı bir erkek kedi yok çevremde sokağada bırakamam ne yapacağımı bilmiyorum ikimizde huzursuzuz onu nasıl sakinleştirebilirim ya da yatıştırabilirim?

2 CEVAP

muffincatt

kısırlaştırmayı düşünmüyor musunuz?
gün boyu oynayıp yorarak belki yorulup uyumasını vs.. sağlayabilirsiniz oynarkende dağılıyor kafaları biraz sakinliyorlar bir de ben kızıma youtubedan kedi videoları açıyordum kuş izlemeye bayıldığı için onunla ilgilendiği zamanda biraz sakinliyordu o videoları deneyebilirsiniz dikkatlerini çekiyor

Susamsusi

Ben denemedim ama lavanta yagi kullanmayi onermisti diğer üyeler. Ama gene de yeterli olacağını çok düşünmüyorum kisirlastirmak en iyisi