Erkek Kedi Kısırlatırma Sonrası Huy Değişimi

MMK06

Merhaba arkadaşlar erkek bir smokin kedim var 8 aylık ve artık yavaş yavaş kısırlaştırma zamanı geliyor. Merak ettiğim şu ki kısırlaştırma sonrası erkek kedilerde huy değişimi oluyor mu? Oluyorsa tabi ki her kedi farklıdır ama genel olarak neler oluyor? Bir kaç bi şey okudum ama işte daha çok sevdirdiler daha çok yanımıza gelirler gibi gibi. Şimdiden teşekkür ederim

6 CEVAP

KimJeongguk

Bizimki aşırı oyuncuydu her yerimi yara içinde bırakırdı kısırlaştırdıktan sonra hareketlilik azaldı çoğunlukla uyuyor, elimde bıraktığı yaralar azaldı. Oynatmaya çalışınca oynuyor onun dışında geziyor, pencereden bakıyor, rahat bulduğu yerlere yatıyor bu kadar.

NurAnnLynn

merhabalar tabii ki kediden kediye değişiyor benim kedim çok hareketli bi kediydi kısırlaştırma sonrası da aynı şekilde devam etti değişiklik olmadı sadece agresifliği azaldı

Cemalchief

Benim kedimde aksine hareketlendi anlamadık :D

Emirrckr

Bizimki dişi,
Çok belirgin bir farklılık yaşamadık belki bir tık daha sakinleşti diyebilirim.
Ve evet daha fazla sokuluyor,mesela önceden göbeğini sevemezdik şimdi kendisi açıp sevdiriyor :)

Ozlemcakil

Minnos kizlarimin biri zaten agresifti bazen daha minnoş bazen daha agresif huyu oyle sanirim , diger kizim yumuk bisi ama kudurukluk ayni tam gaz oyun koşmaca bana pusu kurmaca ama çok daha fazla öptürüyor yatarken bi bakiyorum kolum yastik olmuş:))

Senemhasret

Benim kedim daha çok hareketli oldu daha az uyur oldu 😂