Kedim Bana Saldiriyor

Georgia

Arkadaslar kedim erkek 1 yasinda olacak onumuzdeki hafta bana asiri saldirmaya basladi dokunamaz hale geldim resmen hic yakin durmuyo beden kaciyo sevmeye kalktigimdada isiriyo tirnaklarini geciriyo napabilirim mahvetti kollarimi durduk yerdede saldiriyo masada otururken atliyo kollarimi ısırıyo.lütfeen yardımcı olun

6 CEVAP

oztasilares

Kızgınlık döneminde biraz saldırgan oluyorlar ondan olabilir mi acaba ? Ya da stresli bir durumu ? Üstüne gitmeyin o gelsin sevdirmeye :)

onuralpaslan

kedim kızgınlık döneminde daha bi sevecen dibimden ayrılmıyor çağırınca geliyor sevdiriyor kimi kedilerde tam aksi hırçın olabiliyor dokunmanı istemiyorsa veya dokunmasını sevmediğin bir bölgesine dokunuyorsanda hoşlanmadığı için öyle yapabilir (psikolojik veya güvensizlik gibi sorunları yoksa sürekli miyavlıyorsa acıklı acıklı kızgınlık dönemindedir)

Georgia

Gelmiyoki sürekli miyavliyo yaklaşık yarım saat öncede çığlık atti resmen

Reyaura

Sürekli miyavliyorsa kızgınlık donemindedir. Erkek kediler kızgınlık döneminde çok asabi ve saldırgan olabiliyorlar ozelliklede sevmek için kucaklayip sikiyorsaniz yüzünüze elinize pençe yiyebilirsiniz :)

pisicikpisicik

kısırlaşınca bunlar geçer,sakinleşir,oda daha fazla strese girmesin tam zamanı kısırlaştırın

Georgia

Ama evde benden baske herkesle iyi geciniyo beni sevmiyo sadece bana saldiriyo