Gözü Açılmayan Yavru Kedi

FadimeOztek

Bugün 13 günlük oldu minikler. Diğer 3 kardeşin gözleri 2 gün önce tamamen açıldı ancak bir ufaklığın gözleri henüz açılmadı. İltihaplanmış gibi veya şiş bir görünüm yok gibi. Bir fotoğraf bırakacağım bakarsınız oradan. Bir problem olabilir mi?

8 CEVAP

dilanbulent

Başlığınız aşağıya düşmüş, yukarı çıksın diye yazıyorum görenler elbet cevap vereceklerdir.

Seymmrym

Bizimkilerinde farklı zamanlarda açıldı yakın zamanda açılır diye düşünüyorum ama eğer açılmazsa veterinere bi sorun

FadimeOztek

Teşekkür ederim, umarım yardımcı olacak biri çıkar 🙏🏻

user031202

Gözleri temiz görünüyor neden açılmadığı hakkında bir fikrim yok sorunu üstte çıkarıp bilen birilerinin görmesini sağlamak dışında elimden bir şey gelmiyor maalesef

user031202

Gözleri temiz görünüyor neden açılmadığı hakkında bir fikrim yok sorunu üstte çıkarıp bilen birilerinin görmesini sağlamak dışında elimden bir şey gelmiyor maalesef

Lilibeth

Çok tatlı maşallah uzun ömürlü olsun hepsi. Gözlerinde bi sorun yok gibi ama isterseniz ılık çay poşetini çok hafif sürüp bekletip daha kolay açabilir içten bi çapağı var mı bilemiyorum sağlıklı duruyor aslında, çayın bi zararı olmaz isterseniz deneyin

Iceoglan

Ortalama 15 gün içinde açılıyor. Anne belki yalamamış olabilir. 1-2 gün bekleyin bence

Sunshinelight

Benim kedimin yavrularında da böyle olmuştu 1 tanesi çok erken açmıştı digerki biraz geç açtı. Kediden kediye değişebiliyor bazen ama eğer çok uzun süre açılmazsa veterinere götürmeyi ihmal etmeyin sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama :)