Maltese Terrier Cinsi Köpek İçin Mama Tavsiyesi

dilekttgn

Merhaba,

1 yaşında Maltese Terrier cinsi köpek için mama tavsiyesinde bulunur musunuz? Mama beğendiremiyorum, orijen, nd, acana.. ne aldıysam yemiyor. Biraz önce de brit care mama sipariş ettim (umarım beğenir).
Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

8 CEVAP

Feronia

Instinct Raw Boost

eltarcin

"Maltese terrierlara özel ROYAL CANIN diye mamaları var" demek yerine; biraz araştırıp, "Neden RC kullanmamalıyız?" sorusuna cevap arayabilirsiniz.

Feronia

RC web sitesindeki içeriklerin orijinaliyle Türkçe çevirisi uyuşmuyor, aman dikkat.

turkuaz66

köpeğime kötü mama yiyor diye kötü mama alıp yedireceğime 2gün aç kalır kaliteli mamayı aç kaldığı için yer daha iyi. bence boşuna yediği mamayı aramayı bırakıp bir an önce onun için kaliteli olan neyse o mamayı alıp önüne koymanız 1 yemez 2 yemez 3.gün aç kaldığı için yer en azından sağlıklı yaşlanır

akitalove

Ayni fikirdeyim

dilekttgn

turkuaz66 siz soruma mı cevap yazdınız ben pek anlayamadım? Aldığım mamaları internetten bir araştırın isterseniz. Köpek mama yememek için direniyor. Öyle ki yemediği için bağışıklığı düştü ve hastalandı. Bahsettiğiniz şeyleri denediğim ve çözüm bulamadığım için buraya yazdım zaten.

BetuLtank

Maltese terrierlara özel ROYAL CANIN diye mamaları var

Kullandığınız mamalar zaten tavsiye edilen kaliteli tahılsız ya da az tahıllı, içeriğinde en az yüzde kırkbeş et bulunan mamalar. Brit, nd, acana. Sabırla yemesini bekleyin. İnsanların fast food sevmesi gibi onların kalitesiz mamayı iştahla yemeleri.