Eve Gelin Geldi Ama Gelin Yüz Vermiyor?

slifer

Merhaba kedime gelin getirdik eve. Gelin kedi yerlerde kıvranıyo kızgınlıktan ama benim oğlanı yanına yaklaştırmıyo tıslıyoda tıslıyo sonra gene başlıyo çığlıklar atmaya yerlerde kıvranmaya ama yok. gösteriyo ama elletmiyo. 1 hafta oldu değişen birşey yok. Bekleyelim mi ayıralım mı ?

3 CEVAP

turkuaz66

eğer çifleştircek başka gelin yoksa bu sefer oglunuzu içgüvey olarak gelinin evine gönderin

Amedsoner

Bazen on on beş gün sürebiliyor birbirlerine alışmaları fakat yavruyken, anneden erken koparılan kedilerde genelde sosyalleşme problemi olur. Ayrıca sizin kedinizin kızgınlık döneminde olup olmadığı da önemli. Değilse bile dışı kedinin durumu onu erken kızgınlığa sokabilir. Dişi kedi de oynasir fakat onu elde etmesi için çabalaması gerekir erkek kedinin. Öyle kolay lokma olmaz dişiler :)

Batmaaan

Yalnız kalmaya ihtiyaçları oluyo genelde bence yalnız bırakmayı deneyin