Kedim Beyaz Su Kustu

asliig

Bahçemde baktığım kedim bugün beyaz su kustu nedeni ne olabilir acaba bilen var mı

5 CEVAP

Alfaaaa

Yememesi gereken birşeyi yemiş veya bir yabancı cismi yutmuş olabilir, tüylerinden dolayı midesinde problem oluşmuş olabilir, üşütmüş olabilir veya başka bir hastalığı olabilir. Bir kaç gün düzenli bir şekilde yiyip içmesine dikkat edin ve mümkünse malt yedirin düzelmezse veteriner hekiminize danışırsınız.

asliig

Çok teşekkür ederim malt düşünüyorum bende önerebileceğiniz marka var mı acaba

IIREMMM

Aslı hanım yine ben :) tesadüfen denk geldim yorumunuza ,biz vetsplus kullanmıştık uzun bir süre ondan da memnunduk ama şu an veteriner kliniklerinde satılan vetriline markasının maltını kullanıyoruz daha etkili geldi bize sorabilirsiniz kliniklere siz de.

Alfaaaa

Ben sadece gimcat kullanmıştım markalar hakkında pek bilgi sahibi değilim diğer yorumdaki markalara bakabilirsiniz veya herhangi bir veteriner hekime sorarsanız öneride bulunacaktır.

Eif

Beaphar kullandım iki ay kadar kedim cok severek yemiyordu ama tüy yumağı kusmadi yine de. Oropharma kullanıyorum şimdi bayıla bayila yiyiyor zilli