Virbac Mama Hakkında

Okan3439

Merhabalar şuan orijen six fish kullanıyorum virbac dermatology çok tavsiye ediliyor uzun tüylü kedilere sizce geçmeye değermi

9 CEVAP

Superisi814

Virbac kullanırsanız ileride siz de yorumları günceller misiniz lütfen.. Hep aklımın bir köşesinde olan markadır.Gerci dört kediye virbac alabileceğimi şu an için sanmıyorum ancak ilerisi için Allah Kerim 🙂

Okan3439

İçerikleri karşılaştırdımda orijen e devam etme kararı aldım zaten kedime çok iyi gelen bir mama sıfır dışkı kokusu tüy parlaklığı canlılığı enerjisi kan değerlerinde sıfır problem hiç değiştirmiycem 🤗

yaaamur

Virbac mamaya kesinlikle kefilim, en iyi klinik mamadır kendisi evcil dostu olan bütün arkadaşlarıma önerdiğim bir marka. bizim kullandığımızın içinde domuz eti de olduğu için bihterim deli gibi yiyor, seçici bir kediniz varsa çok beğenecektir🌸

GeceFanzini

Belli bir yaştan sonra ben de kısır kedilerimden birinde Orijenden Virbac'a geçtim. Çok memnunum. Virbac tedavi amaçlı olmayan mamaları da var. ben Somonlu yetişkin mamasını kullanıyorum. Derma olanı cilt sorunu olduğu zaman kullanmıştım. Şu an 15 yaşında 10 yıldır falan kullanıyorum. Aynı şekilde uzun tüylü bir kedimde de Hill's Vet Essentials Tuna kullanıyorum. Tüyleri pamuk gibi ve de çok sağlıklı.

simbakedi

Virbac en kaliteli mamalardandır ancak sadece veterinerlerde satılıyor. Geçebilirsiniz ama unutmayın ki virbac tahıllı mama, sonrasında tekrar tahılsıza dönmek isterseniz biraz daha uzun bir süreç alır ya da tahıl iyi gelmeyebilir.

dilanbulent

Virbac alınabilecek en kaliteli mamalardan biridir. Bana göre Orijen'den de daha iyidir. Orijen'in daha pahalı olması daha kaliteli olduğu anlamına asla gelmiyor. Ama eğer alacaksanız veteriner kliniklerinden alabilirsiniz. Virbac'ın tüm mamaları sadece veteriner kliniklerinde satılabilir.

mrssekola

2 haftalık hasta bı kedi bulmuştum sokakta. 10 günlük yoğun bakım süreci yaşamıştık. Sonrasında da hayatı riski devam ediyordu. Bağışıklığı çok düşüktü. Vet virbac Mama önermişti. Araştırdım yorumları çok iyiydi, güvendim başladık. Başlarda iyi gibiydi ama bı zaman sonra dışkısında aşırı bir koku oluştu. Mamadan şüphelenmedim başta. Sonuçta çok iyi bir mama yapmaz diye düşündüm. tahliller yaptık sorun yok. Son çare mamayı değiştirdim rahatladık. Resmen karnı şişmiş çocuğun. Gaz yapmış. Yeni mamada koku da kalmadı. Benim kıza mı iyi gelmedi bilmiyorum ama böyle bir deneyimim oldu. Paylaşmak istedim.

LilaMiaLuna

Virbac iyi bir mama ama bence orijen six fish çok daha iyi her anlamıyla. Zaten ben tahıllı mamaları tavsiye etmem. Benim tavsiyem hala orijen ama virbac de kullanmak istiyorum derseniz dönüşümlü kullanmanızı öneririm.

Okan3439

Yorumlar için teşekkürler 🙏