Kedimin Burnunda Akıntı?

Hayaletkiz

Merabalar. Aşağıda bir kedi besliyorum. Burnundan normalden fazla su gibi sıvı akıyor. Damla damla böyle. Bizdeki gibi normal mi yoksa başka bir sorun mu var bilmiyorum. Ayrıca son zamanlarda aşırı derecede çenesi düştü, sürekli miyavlıyor. Hamilelikte olur mu böyle? Önceki kedilerde böyle birşey yaşamamıştım. Cevaplarınızı bekliyorum...

1 CEVAP

Batmaaan

Burun akıntısı benimkinde de var. Üşüdüğü için oluyo sanıyorum ama ev çok sıcakken de oluyo çözemedim