Kızgınlıkta Sevdirme!!!

misraaay

Merhaba,
Saldırgan kedim sadece kızgınlıkta kendini sevdiriyor. Kısırlaştıktan sonra dokundurur mu kendine ??

4 CEVAP

Emirrckr

Şöyle ki biraz daha uysal oluyorlar,
Mesela bizimki göbeğini açıp sevdirmezdi hiç,
Kızgınlıkta yerlerde yuvarlanmayı öğrendi kısırlaştırdık ama hala yerlerde yuvarlanmaktan çok hoşlanıyor ve sevdiriyor da kendini o esnada.

KimJeongguk

Kesin bir şey söyleyemeyiz kedinizin karakterine bağlı.

Ozlemcakil

Buyuk kizim kendiyle konusulmazsa oynanmazsa evet saldirgan oluyor kisirlastirdik ayni , bir arkadasimin kedisi de oyle oynayinca yumusak oluyor bence kedinizi kovalayip saklanin ebelemece oynamaya cok yatkinlar tabii korkutmadan yavasca birakin sizi bulsun :)) kucuk kizim kisirlasinca iyice pamukboldu yanasamiyorsaniz ozellikle o uyumadan once konusun gercekten hoslarina gidiyor yani kedi kisirlassin diye beklemeden daha cok ilgiyi deneyin bence

Ahraz

Kedilerin tabiatları farklı farklı bizim kedimizde kızgınlık döneminde kendine dokundurtmazdı