Arkadaşlar Erkek Kedilerde Kısırlaştırma Operasyonu Hakkında Bir Sorum Olacak.

hsnusngl

Erkek kedilerin kısırlaştırma operasyonu sonucunda yumurtalıklarından birisini alıyorlar mı? Nasıl oluyor tam olarak bu görüntü normal mi? Sanki yumurtalıklarından birisini almışlar gibi.

4 CEVAP

Feronia

Yumurtalık derken? Kediniz ERKEK değil mi?

Feronia

Yumurtalık dişi üreme organıdır. Erkektekine testis denir ve kısırlaştırmada ikisi de alınır. Erkek kedide yumurtalık olmaz.

hsnusngl

Evet erkek kedi

hsnusngl

Doğru ben öyle direkt yumurtalık dedim testis ikisinde alıyorlar öyle mi? Benim oğlanın birisi hala duruyor diğeri alınmış gibi bir görüntü var ondan sordum ilk defa de bu operasyonu yaptırdım o an heyecan acaba nasıl olacak falan derken soramadım da veteriner hekime telaş yaptım biraz haliyle