Kedimin Cis Yaptigi Yer Kaniyor Gibi

zehraaozlu

5 dakika önce fark ettim biraz kan gibi ama macunumsu bir sey cikar gibi oldu cikmadi. Sonra kucagima aldim kaldirdim icine kacmis ama kirmizilik hafiften belliydi. Veterinerimizi aradım acmiyor cok telas yaptim lutfen ne oldugu hakkinda tahmini olan bilgilendirme yapsin cok korkuyorum

7 CEVAP

Zeloss

Eğer kediniz dişiyse ve yavaş yavaş ergenligi döneminde ise kedinizin çiftleşme dönemi gelmiş demektir benim de kedim öyle oldu şuan dün doğum yaptı ve 4 bebisi oldu

Zeloss

Ilk doğumu üstelik

Elifoo

Cis yaparken ya da yalarken (temizlerken) icinden cinsel organi oldugunu tahmin ettigim kirmizi bir sey cikiyor belki odur :) siz yine veterinere sorun isterseniz

zehraaozlu

Elifoo
Evet evet aynen öyleydi. Yani bu normal mi?

zehraaozlu

Son zamanlarda yedigi farklı bir sey yok halsizlik ishal mama yememe gibi bir sıkıntı da olmadi gayet enerjik ve oyuncu

zehraaozlu

Kedim 2 yaşında kısır erkek :(

Elifoo

tabi ki :) ama dediğim gibi içinizin rahat etmesi için veterinerinizle görüşebilirsiniz :)