Sanabelle Kedi Maması

Aydacik

sanabelle kedi mamasını yakınımızdaki bir petshop önerdi kullanan, bilen var mı sizce iyi bir mama mı?

5 CEVAP

Sutunannesi

Sanabellaya 1 hafta önce geçtim ama 5,6 ay boyunca acana kullandım. Ve benim için tam bir pişmanlıktı. Sayısız hastalık yaşadık sindirim sistemi ile ilgili. Ama bunu kesinlikle acanayı kötülemek için söylemiyorum içeriği gayet iyi bir mama. Bazı kedilere iyi gelir bazılarına bizim gibi kötü gelir. Sanabella hakkında hiç kötü bir yorum okumadım fiyatı da acana ile aynı. Acanayı petshopta 110₺ alıyordum sanabellayı 100₺ ile alıyorum. Sanabella sensitive kullanıyoruz ve okuduğum onca yorum arasında tek kötü yorumla karşılaşmadım. Sindirim sistemi hassas olduğu için sensitive serisi aldık. 1 haftadır kullandığım için size iyi ya da kötü diyemeyeceğim. Ama şu an herhangi bir sorunumuz yok :))

Heathcliff

Zorunda değilseniz Petshop tan mama almayın internetten alın fiyatlar çok fark ediyor

Feronia

O fiyatlarda idare edebilecek bir mama ama önermem.

Aydacik

neden önermezsiniz içeriği falan kötü mü ben pek anlamıyorum internetten okuduklarımla ve bana satan kadının dediği kadarını biliyorum acana alacaktım ellerinde yokmuş bunu verdi bu da çok iyi falan dedi fiyatının benim için bi önemi yok pahalı da olsa güzel bi mama vermek istiyorum kedime

Aydacik

çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :))