Uyku Problemi

Hazal_eti

2 aylık bir rotweiller sahiplendim ama uyurken kalkıyor sonra inliyor (yaralı veya hasta değil) bende o inleyince öyle dayanamıyorum başını okşuyorum o da susup tekrar uyuyor şimdilik sustu tam olarak bilmiyorum ama annesini mi özlüyor ortama mı uyamıyor anlamadım

4 CEVAP

goknur

Kabus goruyor olabilir.

Hazal_eti

Belki de olabilir teşekkürler

Basakes

Büyümeden dolayı dogru mamayı (büyük ırk yavru için) kullanmiyorsan olabilir yada kalça çıkığı olabilir bilinçsiz bir ciftlestirimede (genetik birşey-hayvanin büyümesini kemikleri kaldiramiyor) benim kizimda rottweiller kangal kırması ondada yuksek ihtimal var hep kenarına yatiyor ve Acana Brit çare ne kullandıysam hep inledi 8 aylık olunca ameliyat edelim dediler. Veterinerine danış, kalsiyum vermemeni söyleyebilir

Hazal_eti

Çok çok teşekkür ederim