5 Aylık Kedim Kızgınlık Belirtileri Gösteriyor

emineardic

Şuan 5 aylık olan kızım bir kaç gündür garip hareketler yapmaya başladı. Sık sık yerlerde yuvarlanıyor, acı acı miyavlıyor, başka kedi seslerine tepki vermezken artık cama fırlıyor hatta cam açıksa dışına çıkıyor. Kızgınlıkta olduğunu düşünüyorum fakat kısırlaştırmak için küçük olduğunu söylüyorlar ilaçlarında kullanım zararları var. Napmam gerektiğini bilmiyorum. Elimden geldiği kadar ilgileniyorum seviyorum ama yeterli olmuyor sanırım :(

1 CEVAP

_Max_

Sabırlı olun henüz küçük kısırlaştırmak için de çifleştirmek için de kafasını dağıtın iple oynayın hormon hapları çok zararlı