Rc Gastro Kullanımı

batutrx

Merhaba,

Veterinerim ishal sorununu gidermek için RC gastrointestinal mama verdi. Yavru kedim yaklaşık 80-82 günlük ve 700gr. Günlük kaç Gr vermem gerektiğini anlayamadım. Sadece kuru mama ile besliyorum. Acaba bir fikriniz var mı bu konuda?

Ayrıca veterinerim mama bitene kadar kullansın dedi fakat arkasında iyileşme sürecinde 1-2 hafta kullanılabilir diyor fazla kullanmak zarar yaratır mı?

4 CEVAP

batutrx

Görsele baktığımızda sol tarafta kedinin kaç aylık olduğunu secebiliyoruz ama sağ tarafta kilo bölümü en az 3kgden başlıyor. Bunu baz alsam benim yavrum için 10gr vermem gerekiyor. Az değil mi?

batutrx

Guncel

batutrx

Guncel

Cemalchief

39-50 gram arasi yorumladim ben