Kedimin Kulak Kepçesindeki Kızarıklık Ne Olabilir?

Lactantius

Arkadaşlar merhaba. Az evvel Bambina pancereden bakarken güneş vurunca kulak kepçesinde bir kırmızılık farkettim, tam içinde şeffaf bölgede damar çatlaması gibi. Veterinere de yazdım mantar olabileceğini söyledi ama sizin de görüşlerinizi merak ediyorum, ne olabilir? Çünkü yine güvenemiyorum ve bana mantar gibi görünmedi. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

22 CEVAP

aleyn

geçmiş olsun.. ne önerdi veteriner acaba?

Lactantius

Hayır leblebi tanesi büyüklüğünde bir hap maalesef

Lactantius

@muffincatt, evet haklısınız su ile önerdiğiniz hiç aklıma gelmedi o an ancak kıpır kıpır olduğu için sanmıyorum. @aleyn, kesinlikle yaş mama çözüm olacak gibi. Geçmiş olsun dilekleriniz için sağolun arkadaşlar. Sprey şahane bir ürün okudum farkındayım ancak o fıs sesinden nefret etti kediciğim; huzursuz etmeden, gözüne değdirmeden uygulama peşindeyim :)

Lactantius

Evet evet damlatmak çok daha iyi fikir!!

pistan32

Bende aynı derten muzdaribim.Keyfi olarak yapılmasından nefret ettiğim bi yöntemle(ensesinden kaldırarak) hemen sıkıp bırakıyorum.On gündür sabah akşam uyguluyorum.Başka türlü gözüne kaçmadan yapmam imkansız.Ve hala kayda değer bi gelişme yok :( İyki erkenden götürmüşsünüz.

Lactantius

İçeriğine bakıldığında ağır gelmeyecek bir hap olduğunu anlamak mümkün, yaş mamayla da bayıla bayıla aldığı için sorun çoktan çözüldü. Teşekkürler.

Ayshe1845

Mantar gibi duruyor :(