Arkadaşlar Acil Yardım

Oscarino

Merhaba arkadaşlar, apartman kedimiz Fip oldu. Acil bir şekilde tedavisini düzenleyip veterinere yatışını yaptık. Tedavimiz başlayalı 2 gün oluyor. Bu süre zarfında ben de bir yandan 8500 TL tedavi ücretini yardımlarla toplamaya çalışıyorum. Çünkü malesef bir işte çalışmıyorum. Buna yönelik bir sayfa açtım. Mahmutun FiP i yenebilmesi için bu paraya ihtiyacımız var. Az çok demeden destek olacak gönüllüler arıyorum desteklerinizi bekliyorum. En azından instagram hesabından paylaşım desteği yaparsanız çok mutlu olurum🙏🏻
İnstagram : @Mahmut.fip

4 CEVAP

IIREMMM

çok geçmiş olsun minik kuzuya inşallah bir an önce sağlığına kavuşur :( paylaşım desteği vereceğim ben de öğrenci olduğum için maddi olarak elimden bir şey gelmese de

IIREMMM

biraz sonra yazacağım sayflaar normalde sahiplendirme sayfaları ama belki onlar da paylaşım desteği verirler ulaşırsanız,takipçi sayıları da yüksek:
ardanınpatileri
nilayınpatileri
zikrettin
pincirgiller
aynuraydınvekedileri
patiografya
ebrulipatiler
ucmelekler

Oscarino

Çabanız için çok teşekkür ederimmm hepsini hemen takip edeceğim💓

IIREMMM

Rica ederim ne demek asıl ben teşekkür ederim size emeğiniz ve Mahmutu iyileştirme çabanız için