Köpeğim Çok Hareketliydi Dün Çok Gezdirdim Bugün Bitkin Sebebini Çok Merak Ediyorum ?

Bende kurt kırması köpek var lucky daha 15 aylık her zaman enerji doluydu gezdirirken beni çektirirdi yerinde durmazdı hep oyun isterdi dün gezdirmeye götürdüm uzağa hep az gezdirirdim dün ama çok gezdirdim 5 km kadar vardır heralde gittik döndük şimdi çok durgun uzanıyor hep eski halinden eser yok sizce hamlama ve yorgunluktanmıdır ? Yardimci olursaniz sevinirim lütfen ..

2 CEVAP

turkuaz66

bugün sadece tuvaleti için dışarı cıkarıp kısa süre gezdirin. yarın sabahta aynı şekilde gezdirin öğlen yada aksam cıkardığınızda hala bi durgunluk varsa veterinere götürün. yaşına göre kolay kolay yorulması zor

Peki yarın akşama kadar izlemede olucam teşekkürler.