Kedi Hareketleri

Perivemia

Slm arkadaşlar .. tekir ve scottish kedilerim çiftleşti .. yavrularımız oldu şuan evde bakma konusunda tereddütlerim var tekir evde gerçekten çok zor çünkü .. bu şekilde bi çiftleşme yapan oldu mu yani yavrular tekir kadar hareketli olur mu bilemedim .. yoksa kırma olduğu için daha sakin kalabilir mi

4 CEVAP

kedilideli

Eve alıştırdığınız bir kedi sokakta yapamaz. Ayrıca araştırırsanız en sağlıklı kedi ırkı tekirdir o yüzden hareketli ve oyunculardır. Scottish kedilerde genetik hastalık ve ağrılarından dolayı hareket edemezler çünkü hareket ederlerse canları yanar. Açıkçası bakıp bakamayacağınızdan emin olmadığınız hayvanları neden çiftleştiriyorsunuz? Dediğim gibi scottishlerin şirin bir görüntüsü olabilir fakat hayatları boyunca acı çekerler. En kısa sürede ikisini de kısırlaştırıp yavruları da güzel ailelere sahiplendirmenizi rica ederim.

Perivemia

Scottish kedi bi tanıdığımındı ve onun rızasıyla çiftleşti yani yavrular sütten kesilince onun gideceği bi evi ve bakacak bi sahibi var aynı şekilde tekir kedimizde bizimle birlikte ve kısırlaştırılacak .. ben yavrular için yazmıştım malum evde o kadar kediye bakmak zor sadece bir yavru alabiliyorum iki kediye anca bakabilirim .. ama yine de tavsiyeniz için saolun

Mivia

Evet hareketli ve oyuncular fakat evde bakmak zorundasınız eger sokağa bırakırsanız anne dahil hepsi ölür

Perivemia

Sokağa atmak söz konusu bile olamaz zaten suan 2 yasında bi kızım olmasına rağmen evde altı kediye bakıyoruz .. ama zor olduğu için yavruları sahiplendirme yapacağız